מתי נצטרך לבצע איטום בסילר?

עבודות איטום בסנפלינג

עונת החורף זה הזמן בו אנחנו צריכים את הבית אטום. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמינו תחת טיפות גשם שיטפטפו פנימה ואנחנו כמובן לא רוצים לסבול מרטיבות בקירות שיובילו לעובש ובעיות נוספות. אך לשם כך אנחנו צריכים להיות חכמים בזמן. זה אומר בשלהי הקיץ, כאשר הכול עדיין יבש והגשם הראשון עדיין רחוק, זה בדיוק הזמן להכין את הבית. איטום שייעשה בזמן עשוי למנוע הרבה מאוד בעיות בהמשך.

איטום בסילר – אוטמים בזמן

כאשר מדובר בתחום עבודות איטום שאמור להתבצע באמצעות סילר, יש לשים דגש על כך כי האיטום ייעשה מבעוד מועד, בטרם יופיע הגשם הראשון והחורף הקר לא יאפשר את ביצוע העובדה. כי איטום בסילר כמו כל איטום בכל חומר אחר דורש עבודה על שטח יבש. אם לא מתנהגים בשיטת ה'סמוך' ולא דוחים את הדבר, הרי שאפשר יהיה לקוות כי החורף שיבוא יהיה חורף יבש וחמים בבית.

איך אוטמים בגובה?

פעמים רבות האיטום של הבית הופך להיות אתגר לא פשוט. בייחוד כאשר מדובר באיטום שאמור להתבצע בגובה. אם מדובר בבניין מגורים גבוה והאיטום הוא בקומות שאי אליהם גישה באמצעים רגילים, יש לחשוב מחוץ לקופסה. אז יש כאלה שיבצעו את האיטום בעזרת מנוף ויש כאלה אשר יחפשו דרכים מאתגרות אחרות. אנחנו כאן עם הפתרון המושלם. עבודות איטום אשר תיעשינה בעזרת ציוד הסנפלינג.

באמצעות ציוד הסנפלינג ניתן להגיע לביצוע מושלם של העובדה ולאיטום מקצועי במיוחד בכל נקודה רצויה. גם אם מדובר בגובה רב שקשה להגיע לשם, בעזרת הסנפלינג אפשר יהיה לבצע את העבודה בצורה הכי טובה והכי מקצועית, כי הסנפלינג יביא את בעל המלאכה אל הנקודה הרצויה באופן הכי בטוח והוא יבצע את האיטום במקצועיות. ראו כאן לדוגמה עבודות גובה בסנפלינג!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים בתחום...

אולפן גרין סקרין

אולפן גרין סקרין

היום ניתן למצוא לא מעט אולפנים המשתמשים בטכנולוגיית גרין סקרין על מנת לצלם סרטים, סדרות ותוכניות טלוויזיה שונות. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, שכלל אינה דומה

קרא עוד »
תיקון מסך אייפון

תיקון מסך אייפון

מסך האייפון הוא חלק הכי רגיש והכי שביר בכל מכשיר. יש לו נטייה מעצבנת לחטוף מכות, להיסדק, להישבר, להתנפץ וכל מה שהורס את המכשיר והופך

קרא עוד »