4 טעויות נפוצות בכתיבת ביבליוגרפיה

צילומי תדמית

עבודת המחקר שתגישו באקדמיה תהיה מושפעת לא רק מאיכות המחקר שתבצעו על הנושא, אלא גם מתוכן העניינים, כתיבה ביבליוגרפית ואיכות השפה. אם אתם רוצים להגיש עבודה איכותית שתשיג לכם ציון גבוה, יהיה כדאי לכם לשים לב בין היתר לכתיבת ביבליוגרפיה תקינה, תוך כדי שאתם נמנעים מהטעויות שנזכיר במאמר. זה יהווה חלק חשוב למדי בכתיבת העבודה שלכם בצורה מוצלחת בסופו של דבר.

  • אזכור כל המקורות הדרושים – טרם הגשת העבודה יהיה כדאי לכם לעבור על הביבליוגרפיה ולראות האם הזכרתם את כל המקורות הדרושים עשיתם בהם שימוש במהלך העבודה.
  • אזכור מחקרים רלוונטיים – בעת כתיבת עבודת המחקר, זה יהיה חשוב שתזכירו מחקרים עדכניים ורלוונטיים שעוסקים בנושא אותו חקרתם, ולא רק מחקרים ישנים ולא עדכניים. הבוחן יוכל לבדוק אתכם על כך.
  • שיטות הרישום המקובלות במדע – הבוחן יוכל לבדוק בעבודה האם אתם מכירים את שיטות הרישום המקובלות במדע ולשנות את הציון שתקבלו בהתאם לכך.
  • תמיד הוסיפו את המקורות שלכם – זה לא משנה אם אתם מוסיפים ציטטה או כל פיסת מידע אחרת, תמיד הוסיפו את המקור שלכם לביבליוגרפיה מיד לאחר מכן. כך תוכלו לכתוב את העבודה בצורה מסודרת ולא להתבלגן יותר מידי עם הכתיבה.

אתם יכולים לפנות אל עורכת לשונית שמתמחה בעבודות מחקר, כך שתוכל לעבור על כל הטקסט שלכם ולוודא שהכול כתוב בצורה מוקפדת. כך לא תצטרכו לחשוש לכל פסיק מתוך מחשבה שדבר כזה או אחר יפגע לכם בציון. תנו לעורכת לשונית מקצועית לעזור לכם ותוכלו לראות איך זה יוכל להשפיע משמעותית על איכות העבודה שאתם מגישים. זה יהיה שווה את הכסף שתצטרכו לשלם ויהפוך את העבודה שתגישו באקדמיה להרבה יותר איכותית.

למידע נוסף בנושא הגהה לעבודות אקדמיות

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים בתחום...

צילומי תדמית

מי צריך צילומי תדמית?

אחד מתחומי העיסוק הבולטים של צלמים מקצועיים, הוא צילום תמונות תדמית עבור גורמים שונים. מדובר על תמונות של נופים, מוצרים, שירותים, אנשים ולמעשה כל דבר

קרא עוד »
https://shirted.co.il

https://shirted.co.il

כל מי שמתעניין בתחום של הדפסה על מוצרים שונים, חייב להכיר את האתר – https://shirted.co.il. מדובר ללא ספק על אחד האתרים המקצועיים והאיכותיים ביותר ברשת,

קרא עוד »