בדיקת רטיבות

בדיקת רטיבות – מאין מקורה וכיצד לטפל בה

 

הפתעה באמצע הבית או הבניין – רטיבות מקומית שדורשת טיפול כבר עכשיו

כשאתם סובלים מרטיבות, אתם צריכים לאתר אותה ואת מקורה. רק אחרי איתור העניין, תוכלו לפעול כנדרש. לא משנה אם הבית הוא שלכם או שאתם רק דיירים זמניים, זה לא נעים להימצא במתחם שיש בו נזילות ואתם אובדי עצות כי אתם חסרי הכשרה לטפל בכל הבעיות שקשורות לצנרת ולביוב. הבשורה הטובה היא שישנם אנשים מומחים לעניין, שעברו הכשרה ויודעים כיצד לפעול כדי להחזיר את המצב התקין למוטב.

 

מניעת נזילה מצריכה טיפול כבר עכשיו

חשוב לציין כי נזילה בביתכם אינה חייבת להיעצר בו כי הנזילה יכולה לחדור לשאר הבתים בבניין, מה שמצריך טיפול מיידי לטובת כולם ולא רק עבורכם. בדיקת רטיבות תיעשה על ידי מכשור מיוחד הכולל מצלמה ייחודית, כלים למדידת לחות, וכן, גם הניסיון של בעל המקצוע יכול לתרום לאיתור התקלה. הצילום המקצועי יאפשר איתור מכל הכיוונים האפשריים כדי להבין בדיוק מאין התחילה הנזילה, מה מקורה ומה גרם לה. ייתכן שעברו שנים רבים מאז טיפלו במערכת הביוב, ודאי תיתקלו בתופעות כמו עובש ולא רק רטיבות. איש המקצוע יחפש סימנים נוספים כדי לאתר את הבעיה, כמו שאריות צבע שהתקלפו, כשלים בצנרת או במבנה. מומחה יצליח לדייק את מיקום הרטיבות וימנע את האפשרות שלה להגיע למקומות נוספים, ובכך יפעל במהירות כדי למנוע הצפה שעלולה אוטוטו לפלוש לשטחים רחבים נוספים שיגרמו לבלגאן שלם עבור כולם.

 

ייחודיות המצלמה ויתרונותיה באבחון המצב

המצלמה שמגלה את מקור הרטיבות מאפשרת אבחון מדויק ומהיר, אבל החשוב יותר מכל הוא איש המקצוע שיודע לתפעל את כל העסק כי עם כל הכבוד לרובוט המצלם, איש המקצוע הוא ההון האנושי המשמעותי ביותר. המצלמה תאפשר מיפוי של כל מערכת הביוב, תבדוק את האיטום במרחב, תאתר את נקודות הכשל ותאפשר לבעל המקצוע לפעול מן היסוד כדי להחזיר את מערכת הביוב לתפקוד מצוין בלי שתצטרכו להזמין אותו שוב מחר.

 

איך לאתר איש מיומן לבדיקת הרטיבות ולטיפול בה

באינטרנט תוכלו לגלוש באתרים רבים מתחום האינסטלציה. התחום התפתח מאוד בשנים האחרונות בזכות הטכנולוגיה שחדרה גם אליו, לכן אל תהססו לקרוא מאמרים באתרים שונים, להתרשם מהמקצועיות, מהאמינות ומתודעת השירות של חברה זו או אחרת. חפשו בעלי מקצוע שמבינים את התחום, התייעצו ובקשו חוות דעת וביקורות. כיום מקובל שחוכמת ההמונים תורמת את חלקה, ואפשר לבקש מידע מכל מי שמכיר ויודע דבר או שניים על תחום הביוב ועל הטיפול בו בשטח. איש מקצוע יגיע עם מכשור מתקדם הכולל מצלמה, בין היתר. אמינות חשובה ביותר, לכן נסו להרגיש את מי שמציע את עצמו מולכם. שאלו שאלות, יש לכם לגיטימציה לכך, בקשו תשובות ואפשרו לבעל המקצוע לפעול בדרכו כדי להעלים את הרטיבות ולהחזיר את המצב הרצוי לקדמותו. בדיקת רטיבות ופעילות למען פתרון חייבים להיעשות על ידי בעלי מקצוע בלבד. הזדמנות נוספת להזהיר אתכם משרלטנים בתחום.

 

השארת תגובה