מצלמה תרמית

 

אתם בוודאי מכירים את הרגע הזה שבו אתם מבינים כי יש לכם נזילה בדירה. זה יכול לקרות בבוקר או בשעות הערב בהן אתם מתקלחים. זה יכול להתרחש בעת שטיפת כלים או אפילו להפתיע לפני שאתם יוצאים מן הבית – כאשר בואו נודה, נזילה אף פעם לא מגיעה בעיתוי נכון.

עם זאת החדשות הטובות הן שניתן כיום לבצע ביתר קלות איתור נזילה במצלמה תרמית – מה שיעזור לכם לפתור את הבעיה בקלות, כמו גם לחסוך זמן, כסף ומשאבים.

איתור נזילות במצלמה תרמית מחיר, המלצות ואיתור איש מקצוע

בעבר, על מנת לאתר נזילה היה צורך בקידוח וחציבה בקירות כדי להבין מהיכן בוקעת הרטיבות, בעוד שבמידה ולא ניתן היה לאתר את המקור לתקלה – היו פונים אנשי המקצוע להרמת המרצפות בדירה: מה שהוביל ללא מעט בלגן והוצאות.

כיום ניתן לבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, בזמן שפעולה זאת מקלה מאד על מי שסובל מרטיבות במבנה, כמו גם שבאמצעות איתור נזילות במצלמה תרמית, מחיר העבודה יהיה נמוך יותר וזאת משום שהוא נעשה באופן נקודתי, ללא פגיעה במבנה.

כיצד מצלמה טרמית מסייעת לאיתור נזילות?

בעשורים האחרונים הפכה טכנולוגיית אינפרא אדום למפותחת במיוחד, בעוד שמצלמות טרמיות הן כאלה אשר מגלות את מקור הנזילה על ידי איתור אזורים חמים וקרים במבנה, בזמן שצג המצלמה יסמן באמצעות צבעים חמים או קרים: מקומות בהם ישנו קור או חום. איש המקצוע המומחה באיתור נזילות, ידע בכך לאן לכוון בבדיקה ובתיקון, ובזאת יחסוך זמן, כסף ומשאבים עבור הלקוח.

איתור נזילות במצלמה תרמית, מחיר

בכל הנוגע למחיר איתור נזילות, חשוב על מנת למצוא מחיר טוב, לא להתפשר על איכות ולבחור אנשי מקצוע מומחים תוך השוואה בין הצעות מחיר שונות. עם זאת יש לקחת בחשבון גם את האופציה כי לאחר הבדיקה תזדקקו לתיקון מסיבי של תשתיות המים, החלפת צינורות, או תיקון קל יותר, כאשר בבתים ישנים לעיתים אין ברירה אלא להחליף לגמרי את תשתיות המים.

כיצד מאתרים איש מקצוע טוב?

כדי לאתר את האינסטלטור הטוב ביותר, שימו לב לפרטים כמו המלצות טובות (ניתן למצוא המלצות ברשת החברתית), הצעת מחיר הוגנת, בחרו איש מקצוע אמין ומקצועי, וכזה שיש לו את כלל האמצעים והכלים לאתר נזילות ולאפשר לאחר מכן תיקון טוב, יעיל ומותאם אישית לצרכים של המבנה שלכם.

 

 

השארת תגובה