צילום מעקות

מעקה עץ צילום מקצועי 

מעקה עץ הוא אולי המעקה הפופולארי והנפוץ ביותר, ולא רק בישראל אלא בעולם כולו. הסוד של העץ הוא באווירה החמימה והאינטימית שהוא מעניק, אך כדי למצות ממנו את האווירה הזאת, חשוב גם לבחור את העץ הנכון, את העיצוב הנכון ואת הגוון הנכון, ולשם כך יהיה עליכם להשקיע מעט מאמץ בבחירת המעקה המתאים, ואם צריך אז גם בליווי איש מקצוע.

 

המאפיינים הייחודיים של מעקה עץ

עץ הוא חומר גלם פופולארי ושכיח בתחום הריהוט ועיצוב הפנים, ולא לחינם. העץ מביא איתו את תחושת הטבע והאדמה, והוא נהנה גם מתכונה ייחודית מאוד של בידוד ושמירת חום, ולכן נחשב לחומר שמעניק חמימות רבה. העץ אינו סופח אליו חום או קור, נעים לגעת בו בכל טמפרטורה והשילוב של כל אלה, הופכים אותו לחומר גלם מאוד אטרקטיבי בתחום עיצוב הפנים. מעקה עץ אינו שונה בהיבט זה, ומאחר ומדובר בפריט עיצוב חשוב ומרכזי, בעל שטח פנים גדול, לבחירה בעץ ישנה השפעה משמעותית על העיצוב הכולל של הבית ולאווירה שתשרור בבית לאחר התקנת המעקה.

 

ממה צריך להיזהר בהתקנת מעקה עץ?

עד כמה שמדובר בחומר גם אהוד ופופולארי, עץ יכול לגרום גם לקטסטרופות עיצוביות אם לא עובדים איתו נכון כמו כן חשוב לדעת לצלם בצורה מקצועית מעקות עץ. בהיבט זה צריך להיזהר ממספר מצבים לא רצויים, שהראשון בהם הוא שימוש ביותר מדי עץ, קרי מעקה עץ שעשוי מלוח עץ גדול. במקרה זה, המעקה יסתיר מעבר של אור, ייצור תחושה של הקטנת החלל ויפגע בפיזור האור ברחבי הבית. הדבר השני שאתם רוצים להיזהר ממנו הוא משימוש במרקם וגוון שאינם מתאימים לריהוט הכללי של הבית. כך למשל, ייתכן שבחנות המעקות, תוכלו להתרשם ממעקה בעל מראה מאוד טבעי וגולמי בגוון מאוד חמים ונעים, אבל כשתתקינו אותו במקומו בביתכם, ייווצר פער משמעותי בין איך שנראה המעקה ואיך שנראה העיצוב הכללי של הבית.

המשמעות היא שכאשר אתם מזמינים מעקה עץ, אתם צריכים לראות את התמונה הגדולה ולא להתמקד במעקה לבדו. עליכם לבדוק את ההשפעה שלו על העיצוב מסביבו ואת השפעתו על האווירה והאור בבית. כדי להשיג את האפקט הנדרש, תוכלו לעשות שימוש במגוון אלמנטים כמו רכיבי אלומיניום וניקל, לוחות זכוכית או סתם חללים בין חלקי העץ השונים שמרכיבים את המעקה, אך הכל צריך להתבסס על מחשבה ועל עקרונות העיצוב המקצועיים. אם אתם לא מרגישים שאתם יכולים לעשות את זה לבדכם, בהחלט מומלץ להיעזר באיש מקצוע שיבטיח שהבחירה שאתם עושים ושתלווה אתכם לאורך עשורים שלמים, היא גם הבחירה הנכונה והמתאימה לכם.

 

אם בחרתם להתקין בבית מעקה עץ, עשיתם בחירה מצוינת, וכעת רק נותר לכם לחשוב על הדגם הספציפי שמתאים לכם ועל האופן בו הוא מתכתב עם העיצוב והאווירה שאתם רוצים להשיג בבית. איש מקצוע יוכל לסייע לכם.

השארת תגובה